SĄSAGOS

Sąsagos, nors ir nedidelis ir tarsi užslėptas, tačiau yra vienas gražiausių aksesuarų, kuris subtiliai padailina bendrą įvaizdį. Vyrai, norėdami atrodyti solidžiau, derina įvairiausias sąsagas prie savo prancūziško stiliaus marškinių. Šis nedidelis aksesuaras įneša didelį indelį į klasikinio bei rafinuoto įvaizdžio formavimą. Tačiau šis aksesuaras gali turėti ir dar vieną paskirtį. Dėvėdami tam tikras sąsagas tarsi tyliai pranešate aplinkai, jog esate kažko dalis. O didžiuojatės juk daug kuo, tačiau, ko gero, vienas didžiausių pasididžiavimų yra buvimas vienos seniausių ir kultūriškai turtingiausių tautų istorijoje dalimi. Nors ši Lietuva nė iš tolo nebeprimena tos valstybės, kuri driekėsi iki Juodosios jūros, tačiau visas istorinis paveldas ir faktas, jog net stiprios kaimyninės valstybės nesugebėjo palaužti mūsų dvasios, leidžia mums didžiuotis, jog esame lietuviai. Ir visai nebūtina nuolat plėvesuoti trispalve ar giedoti himną. Kodėl gi kokia ypatinga proga ar tiesiog prie geros nuotaikos neprisisegus sąsagų su tautiniais motyvais? Tai – kone geriausias būdas stilingai pranešti, kad esate vienas iš nedaugelio laimingųjų pasaulyje, kuriam pasisekė gimti po Lietuvos saule!

Manau, net nereikia įtikinėti, kodėl verta dėvėti sąsagas, tačiau jei abejojate, tai štai: visų pirma, galite rinktis iš didelės jų įvairovės. Žinoma, daugiausia sąsagų yra gaminama iš metalo, tačiau sąsagos iš medžio ar Lietuvos aukso – gintaro atrodo ne ką prasčiau. Tad jums belieka tik pasirinkti, kokio tautinio motyvo pageidaujate. Sąsagos su vyčiu yra vienos populiariausių ir, tenka pripažinti, kad turime išties išskirtinį ir rafinuotą herbą. Taip pat labai mėgstamos ir sąsagos su Lietuvos trispalve bei baltiška simbolika. Siekiantiems natūralaus ar autentiško įvaizdžio, puikiai tiks medinės sąsagos su senovės lietuvių raštų raižiniais. Nemažo susidomėjimo sulaukė sąsagos iš lietuviškų monetų. Tai – itin aktualus aksesuaras – juk daugelis gailėjosi, kad įstojus į Euro zoną prarasime litą, nes tai neatsiejama mūsų šalies ir kultūros dalis – tai mus skiria nuo kitų valstybių. Tačiau liūdėti neverta, nes spindičios lietuviškų monetų sąsagos visuomet leis turėti šį atsiminimą su savimi, o auksinė arba sidabrinė spalva puikiai derės prie klasiško įvaizdžio.

Mūsų šalies tradicijos – vienos giliausių Europoje, o ir tautiniai motyvai, tenka pripažinti, dvelkia solidumu. Turėdami tokį herbą ar vėliavą, galime būti tikri, kad sugebėsime jį priderinti prie norimo įvaizdžio. Nors vyriškos sąsagos ir nėra iš tolo matomas aksesuaras, tačiau puikiai pabrėžia pasitikėjimu savimi dvelkenčius bruožus, kurie svariai prisideda prie klasikinio bei rafinuoto įvaizdžio. Lietuva – didi bei tauri valstybė, kuria galime drąsiai didžiuotis ir užtenka tokio mažo atributo, kaip sąsaga, kad mūsų pasitikėjimas savimi pakiltų iki dangaus ir leistų vaikščioti aukštai iškelta galva.